O nas

MAGDALENA BESTRZYŃSKA

Od wielu lat interesują mnie różnego rodzaju formy pracy z ciałem, dzięki którym możemy poczuć się lepiej nie tylko na poziomie fizycznym, ale które także pozwalają bycie w lepszym kontakcie z samym sobą, swoimi emocjami i dotarcie do tego co dla nas dobre i ważne.

Wszystkie te metody, którymi obecnie zajmuję się w gabinecie pomogły mi samej na drodze do poszukiwań siebie, uzdrowieniu wielu aspektów mnie na poziomie fizycznym i emocjonalnym oraz w odkryciu i realizacji mojego potencjału. Pomogły mi odnaleźć jeszcze więcej radości i lekkości w życiu, którą teraz pragnę podzielić się z Tobą.

Refleksologią zajmuję się od 2005 roku i od tego czasu moje życie nabrało zupełnie innej jakości. Przekonałam się, że można z większą uwagą traktować ciało i czuć się na co dzień lepiej niż tylko „dobrze”  czy „w miarę”, że dzięki tej wiedzy można poradzić sobie w prosty sposób z różnymi dolegliwościami i dzięki temu zyskać nowe siły i energię do realizacji naszych marzeń i celów.  Pragnę przekazywać tą wiedzę jak największej ilości osób i dlatego zostałam nauczycielem zawodu – członkiem Polskiego Instytutu Refleksologii.

Ćwiczenia TRE® - dają mi rozluźnienie na co dzień i pozwoliły się uwolnić z wieloletnich napięć zebranych w ciele.

Masaż dźwiękiem wg metody Petera Hessa® - to lekkość i ukojenie dla mojego ciała i duszy, czas na odpoczynek od codzienności.

Access Bars® i praca z innymi narzędziami metody Access Consciousness® - pokazują, że można wyjść poza utarte przekonania i ograniczające nas punkty widzenia. Pokazuje, że mogę od życia otrzymać więcej – tyle, ile będę gotowa przyjąć, że wszechświat ma nam do zaoferowania nieograniczone możliwości.

Interesuję się i zajmuję także innymi  terapiami naturalnymi , różnymi formami pracy z ciałem oraz tańcem terapeutycznym., medytuję, stosuję esencje kwiatowe dr Bacha, dzięki czemu łatwiej mi przyjrzeć się problemom drugiej osoby w sposób holistyczny i razem z nią zastanowić się nad zmianami, które warto dokonać w codziennym trybie życia, aby w pełni wykorzystać dany nam potencjał.

Na co dzień realizuję też swoje marzenie - jestem instruktorką samby brazylijskiej – daje mi to ogromną radość, którą dzielę się z innymi.

Zapraszam na spotkanie – Ty także możesz czuć się lepiej!

Odwiedź także moją stronę poświęconą refleksologii Refleksologia-Poznań

 

PAWEŁ WALCZAK

Psychoterapeutą stawałem się przez lata pracując z innymi ludźmi i pomagając im na różne sposoby zmniejszyć cierpienie. Na początku, ok dziesięć lat temu pomagałem ludziom radzić sobie ze stresem. Już wtedy medytowałem i potrafiłem nauczyć medytacji innych, dzięki czemu często doznawali ulgi. Dzisiaj nazywa się to nurtem mindfulness, który z racji tego, że medytuję w tradycji buddyzmu tybetańskiego jest mi bardzo bliski. Przez kolejne lata poznawałem inne metody redukcji stresu i życiowych traum. Ponieważ jestem w stanie sporo zaryzykować, żeby sprawdzić, jak działa dana metoda, to niektóre z nich mogą wydawać się bardzo egzotyczne, chociażby medytacja w lodowatej wodzie, czy hawajska Kino Mana. Dzięki takiemu podejściu zgromadziłem kompetencje dotyczące naprawdę skutecznych podejść – jak chociażby metoda TRE (Trauma Releasing Exercises). Równolegle jako trener zajmujący się tematyką budowy relacji poznawałem Analizę Transakcyjną, system psychoterapii ukierunkowany na rozwój i osobistą zmianę . W końcu to właśnie dzięki Szkole Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej zauważyłem, że jako psychoterapeuta mogę wiele zaoferować.

Nie na wszystko mamy w życiu wpływ, jednak jesteśmy w stanie zmienić o wiele, wiele więcej niż nam się wydaje. Dzisiaj w pracy psychoterapeutycznej korzystam właśnie z Analizy Transakcyjnej i metod pracy z ciałem takich jak TRE, medytacja w nurcie mindfulness czy  biofeedback.

Moje motto to: „szczęścia się nie szuka, szczęście się trenuje”. Przyświeca mi zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Obszar pracy psychoterapeutycznej :

Praca z emocjami
Praca ze stresem
Zaburzenia psychosomatyczne
Depresja
Agresja
Praca z lękami
Zespół stresu pourazowego (PTSD)
Zaburzenia osobowości
Bezsenność
Praca z poczuciem wartości
Kryzys w związku
Wypalenie zawodowe
Zmiana ścieżki kariery

Zapraszam także na moją stronę jakbudowacrelacje.pl