O nas

MAGDALENA BESTRZYŃSKA

Od wielu lat interesują mnie różnego rodzaju formy pracy z ciałem, dzięki którym możemy poczuć się lepiej nie tylko na poziomie fizycznym, ale które także pozwalają bycie w lepszym kontakcie z samym sobą, swoimi emocjami i dotarcie do tego co dla nas dobre i ważne.

Wszystkie te metody, którymi obecnie zajmuję się w gabinecie pomogły mi samej na drodze do poszukiwań siebie, uzdrowieniu wielu aspektów mnie na poziomie fizycznym i emocjonalnym oraz w odkryciu i realizacji mojego potencjału. Pomogły mi odnaleźć jeszcze więcej radości i lekkości w życiu, którą teraz pragnę podzielić się z Tobą.

Refleksologią zajmuję się od 2005 roku i od tego czasu moje życie nabrało zupełnie innej jakości. Przekonałam się, że można z większą uwagą traktować ciało i czuć się na co dzień lepiej niż tylko „dobrze”  czy „w miarę”, że dzięki tej wiedzy można poradzić sobie w prosty sposób z różnymi dolegliwościami i dzięki temu zyskać nowe siły i energię do realizacji naszych marzeń i celów.  Pragnę przekazywać tą wiedzę jak największej ilości osób i dlatego zostałam nauczycielem zawodu – członkiem Polskiego Instytutu Refleksologii.

Ćwiczenia TRE® - dają mi rozluźnienie na co dzień i pozwoliły się uwolnić z wieloletnich napięć zebranych w ciele.

Masaż dźwiękiem wg metody Petera Hessa® - to lekkość i ukojenie dla mojego ciała i duszy, czas na odpoczynek od codzienności.

Access Bars® i praca z innymi narzędziami metody Access Consciousness® - pokazują, że można wyjść poza utarte przekonania i ograniczające nas punkty widzenia. Pokazuje, że mogę od życia otrzymać więcej – tyle, ile będę gotowa przyjąć, że wszechświat ma nam do zaoferowania nieograniczone możliwości.

Interesuję się i zajmuję także innymi  terapiami naturalnymi , różnymi formami pracy z ciałem oraz tańcem terapeutycznym., medytuję, stosuję esencje kwiatowe dr Bacha, dzięki czemu łatwiej mi przyjrzeć się problemom drugiej osoby w sposób holistyczny i razem z nią zastanowić się nad zmianami, które warto dokonać w codziennym trybie życia, aby w pełni wykorzystać dany nam potencjał.

Na co dzień realizuję też swoje marzenie - jestem instruktorką samby brazylijskiej – daje mi to ogromną radość, którą dzielę się z innymi.

Zapraszam na spotkanie – Ty także możesz czuć się lepiej!

Odwiedź także moją stronę poświęconą refleksologii Refleksologia-Poznań

 

PAWEŁ WALCZAK

Jestem zafascynowany tym jak bardzo kontakt z własnym ciałem może pomóc w przetrwaniu życiowych trudności i osiągnięciu własnych celów. Coraz więcej badań naukowych potwierdza zależność pomiędzy świadomością ciała a jakością stanu umysłu i stanem naszego zdrowia. Uważam, że taką wiedzę warto przekazać wszystkim zainteresowanym.

Od wielu lat stosuję trening uważności (mindfulness) i medytację. Od 2010 roku robię to pod kierunkiem nauczycieli Bon – tybetańskiej odmiany buddyzmu. Jestem również masażystą Lomi Lomi Nui, co jest wynikiem zainteresowania hawajską formą pracy z ciałem – Kino Mana.

Od Joanny Olchowik i pułkownika armii USA Chrisa Balseya nauczyłem się metody pracy z ciałem o nazwie TRE. Służy ona do skutecznej redukcji przewlekłego stresu i efektów życiowych traum.

Zainteresowanie tematyką pracy z ciałem spowodowało, że miałem możliwość przetestowania urządzeń do biofeedbacku i sprawdzenia dosłownie na własnej skórze, jak mogą okazać się pomocne. Dlatego dzisiaj wykorzystuję je również w spotkaniach z moimi klientami.

Od pewnego czasu badam również skutki wystawiania się na ekstremalne zimno np. poprzez medytację w lodowatej wodzie. Bardzo pomocne w tym aspekcie są dla mnie doświadczenia Wima Hofa. Okazuje się, że ekspozycja ludzkiego ciała na zimno nie tylko hartuje organizm ale pomaga także zachować (lub odzyskać) radość i energię na co dzień. Co ciekawe, wpływa także na styl myślenia.

Jeśli miałbym powiedzieć, ze Święty Gral istnieje to na pewno upatrywałbym go właśnie w ludzkim ciele. Moje doświadczenia pokazują, że ludzkie ciało, jeśli tylko odważymy się zwrócić na nie uwagę (za pomocą różnych form pracy z ciałem), posiada możliwości o które byśmy zupełnie go nie podejrzewali.

Jeśli masz ochotę lub potrzebę skorzystania z indywidulanych sesji – zapraszam do kontaktu.

Zapraszam także na moją stronę jakbudowacrelacje.pl