Jak usunąć stres? Wprowadzenie do metody TRE

31/07/2017

Poznaj metodę pracy z ciałem, dzięki której możesz usunąć skutki stresu i życiowych traum. Nasze ciało ma wszystko co jest potrzebne do tego, żebyśmy mogli żyć bez napięć, bólu, stresu i byli w stanie wziąć głębszy oddech i czuć radość na co dzień.

Ciało posiada swój własny mechanizm, dzięki któremu możemy uspokoić myśli i bardziej umocnić się w życiu. Jeżeli chcesz go poznać, to zapraszam na warsztaty TRE - ćwiczeń usuwających stres, napięcia i traumy życiowe.

Metoda TRE została opracowania przez dr Davida Barcelego, stosowana jest zarówno dla osób pragnących redukować napięcia i stres jak i dla tych, które chciałyby uwolnić się od skutków życiowej traumy.

Zapraszam na 2,5 godzinny warsztat, w czasie którego dowiesz się czym są i na czym polegają ćwiczenia TRE. Nauczysz się jak wykonywać kilka prostych ćwiczeń, których podstawą jest wibrowanie. Na zajęciach skupiamy się jedynie na pracy z ciałem, nie chodzi o omawianie stresowych sytuacji życiowych.

Warsztat będzie także obejmował nie tylko metodę TRE ale także inne techniki pracy z ciałem. Będziesz miał możliwość poznania ćwiczeń, dzięki którym:
- można zmniejszyć nawyk zamartwiania się,
- transformować własne emocje,
- mieć na co dzień więcej energii,
- lepiej spać,
- regulować w naturalny sposób gospodarkę hormonalną organizmu.

Zabierz ze sobą luźny strój i butelkę wody do picia.

Miejsce: Studio Jogi YAM, ul. Kochanowskiego4/4 Poznań
Kiedy: już w nowym roku 2018 - informacje wkrótce

Prowadzi Paweł Walczak - certyfikowany provider TRE
Zapisy telefonicznie lub mailowo:
tel: 784 957 154 email: pawel.walczak@mbcs.com.pl